Galletti - klimatizace
Měníme svět
klimatizační techniky
Kontaktujte nás:

+420 272 088 370

info@sokra.cz


Vytápěcí jednotky

AREO

Chladicí a vytápěcí jednotky v nástěnném provedení, jsou určené pro komerční a průmyslové aplikace. Řada AREO se skládá z 18 modelů, ve výkonovém rozsahu pro chlazení od 3 do 40 kW a pro vytápění od 6,5 do 97,5 kW s průtokem vzduchu až 9450 m3/h.

Univerzální zařízení pro střední a velký průmysl a komerční objekty, kde je požadována funkce vytápění a chlazení. AREO vyniká mezi ostatními pro své technické vlastnosti. Všechny modely jsou vybaveny tří rychlostním ventilátorem a dosahují velmi nízkých hlukových parametrů. Jednotky mají stylově zaoblené hrany a standardně jsou osazeny nastavitelnými výdechovými lamelami pro optimální směr a distribuci vzduchu. Jednotky je možné osadit směrovým difuzorem, který umožňuje vytvořit vzduchovou (dveřní) clonu.

Pro přesný návrh a výběr vhodného zařízení je možné využít selekční software.

AREO S

Vytápěcí jednotky využívající jako teplonosnou látku páru, jsou obdobné jako jednotky AREO, s rozdílem odlišného výměníku tepla, který využívá páru až do tlaku 10 bar. Jedná se o nástěnné provedení, které je vhodné pro komerční a průmyslové aplikace. Modelová řada AREO S se skládá z 6 modelů, ve výkonovém rozsahu pro vytápění od 12 do 93 kW s průtokem vzduchu až 8100 m3/h.

Tato vytápěcí jednotka má tepelný lamelový výměník přizpůsobený páře, kterou využívá jako teplonosnou látku pro ohřev vzduchu. Je to obdobné zařízení jako jednotka AREO, určené pro vytápění středních a velkých průmyslových a komerčních objektů. Pro regulaci a omezení výstupní teploty vzduchu je jednotka vybavena 4/6 pólovým motorem ventilátoru a dvouřadým tepelným výměníkem.

Pro přesný návrh a výběr vhodného zařízení je možné využít selekční software.

DST

Destratifikátor vzduchu neboli rozvrstvovač je zařízení určené pro zajištění stálého rozdílu teplot vzduchu mezi pracovní a podstropní oblasti u vysokých prostor, jako jsou např.: průmyslové haly, které jsou především teplovzdušně vytápěny.

Destratifikátor vzduchu umožňuje rozvrstvit vzduch o vyšší teplotě, který se usazuje pod stropem a pomocí ventilátoru ho nuceně přivést do spodní, převážně pracovní oblasti. Destratifikátor dokáže snížit teplotní rozdíl mezi horní a spodní oblastí až na 3 K. Toto zařízení se využívá ve vysokých prostorách, průmyslových halách a podobných objektech, které jsou zejména teplovzdušně vytápěny a zajišťuje tak hospodárnější provoz a tepelnou pohodu na pracovišti.

Galerie


Home      O společnosti      Software      Reference      Kontakt      E-shop

© Copyright 2013 - Sokra.cz I webdesign E-solution I system Buřič