Galletti - klimatizace
Měníme svět
klimatizační techniky
Kontaktujte nás:

+420 272 088 370

info@sokra.cz


Tepelná čerpadla

Pro přesný návrh a výběr vhodného zařízení je možné využít také selekční software.

Tepelná čerpadla - Vzduch / voda

Reverzibilní tepelná čerpadla vzduch/voda, jsou zařízení, která umožňují využít teplo ze vzduchu a činností kompresoru ho povýšit na vyšší teplotní hladinu a následně toto teplo přes kondenzátor předat vodě. Tepelná čerpadla vzduch/voda patří mezi nejrozšířenější tepelná čerpadla a to zejména kvůli jejich snadné instalaci, prověřené technologii a nižším pořizovacím nákladům. Vyrábějí se v několika modelových řadách a v provedeních, ve výkonovém rozsahu od 4 kW až do 1000 kW.
Pro více informací.

Multifunkční tepelná čerpadla - Vzduch / voda

Princip využití vzduchu jako nízkopotenciálního zdroje tepla je u těchto jednotek stejný, jako u standardních tepelných čerpadel vzduch /voda. Výhodou těchto multifunkčních jednotek je jejich víceúčelovost. Mohou pracovat v režimu vytápění, chlazení a přípravy teplé vody, resp. kombinaci těchto režimů a zejména pak v letním období, umožňují celkovou rekuperací kondenzačního tepla přípravu teplé vody, čímž dosahují maximální energetické účinnosti. Vyrábějí se ve 2 konstrukčních provedeních a to jako venkovní nebo dělené (split), pro 2 nebo 4 trubkové systémy, ve výkonovém rozsahu od 9 kW do 350 kW.
Pro více informací.

Tepelná čerpadla - Voda / voda

Reverzibilní tepelná čerpadla voda /voda, jsou zařízení, která pohlcují teplo (např.: z vody nebo země) na primární straně do vody, resp. teplonosné kapaliny a na výparníku je toto teplo předáno do chladivového okruhu, kde je za přispění kompresoru povýšeno na vyšší teplotní hladinu. Tyto jednotky jsou vybaveny 4cestným ventilem, který umožňuje celoroční provoz zařízení ve funkci vytápění a chlazení a vyrábějí se ve výkonovém rozsahu od 5,5 kW do 540 kW.
Pro více informací.

Multifunkční tepelná čerpadla - Voda / voda

Základní princip využití nízkopotenciálního tepla je u těchto zařízení stejný, jako u standardních tepelných čerpadel voda /voda. Výhodou těchto multifunkčních jednotek je jejich víceúčelovost, mohou pracovat v režimu vytápění, chlazení a přípravy teplé vody, resp. kombinaci těchto režimů a zejména pak v letním období, umožňují celkovou rekuperaci kondenzačního tepla pro přípravu teplé vody, čímž dosahují maximální energetické účinnosti. Vyrábějí se ve provedení pro 2 nebo 4 trubkové systémy, ve výkonovém rozsahu od 44 kW do 530 kW.
Pro více informací.

Multifunkční geotermální tepelná čerpadla

Multifunkční geotermální tepelná čerpadla využívající chladivo R410 A nebo R134a pro vysokoteplotní vodní zdroj. Jednotky jsou vybaveny scroll kompresory, hydraulickým modulem a čtyřcestným přepínacím ventilem. Výkonový rozsah 4 až 460 kW.

Galerie

Ke stažení

Kompletní katalog produktů 2017
(
Warning: filesize() [function.filesize]: stat failed for Data/Galletti - katalog produktu 2017.pdf in /www/doc/www.sokra.cz/www/galletti2013/box3.php on line 105
0 kB)

Home      O společnosti      Software      Reference      Kontakt      E-shop

© Copyright 2013 - Sokra.cz I webdesign E-solution I system Buřič