Galletti - klimatizace
Měníme svět
klimatizační techniky
Kontaktujte nás:

+420 272 088 370

info@sokra.cz


Chladiče kapalin

Vzduchem chlazené chladiče kapalin

Chladicí jednotky s kompresory typu Scroll se vyrábí ve venkovním i vnitřním provedení. Díky optimalizovaným výměníkům tepla a použitých chladiv je dosahováno vysokých koeficientů přestupu tepla, nízkých tlakových ztrát, vysoké účinnosti, spolehlivosti a úspory energie. Vyrábějí se v několika modelových řadách a v provedeních, ve výkonovém rozsahu od 4 kW až do 1100 kW.
Pro více informací.

Vodou chlazené chladiče kapalin

Vodou chlazené kondenzační jednotky využívají kompresory typu Scroll, jsou kompaktní jednotky, které mají velmi malé nároky na prostor. Využitím kvalitních komponentů, hydraulických a elektrických systémů je dosahováno vysoké účinnosti, spolehlivosti a nižších hlukových parametrů. Vyrábějí se v několika modelových řadách a v provedeních, ve výkonovém rozsahu od 5,5 kW až do 1000 kW.
Pro více informací.

Chladiče kapalin s odděleným kondenzátorem

Chladicí jednotky s odděleným kondenzátorem a kompresory typu Scroll se vyznačují svou malou prostorovou náročností a nízkou hlučností. Využitím kvalitních komponentů, hydraulických a elektrických systémů je dosahováno vysoké účinnosti, spolehlivosti a nižších hlukových parametrů. Vyrábějí se v několika modelových řadách a v provedeních, ve výkonovém rozsahu od 5 kW až do 1000 kW. Vzduchem chlazené chladiče kapalin.
Pro více informací.

Galerie

Ke stažení

Galletti tepelná čerpadla + chladiče
(
Warning: filesize() [function.filesize]: stat failed for Data/Galletti_TC a chladice.pdf in /www/doc/www.sokra.cz/www/galletti2013/box2.php on line 65
0 kB)

Home      O společnosti      Software      Reference      Kontakt      E-shop

© Copyright 2013 - Sokra.cz I webdesign E-solution I system Buřič