Galletti - klimatizace
Měníme svět
klimatizační techniky
Kontaktujte nás:

+420 272 088 370

info@sokra.cz


Ventilátorové konvektory

Ventilátorové konvektory/ fan-coily jsou zařízení s vodním výměníkem určené pro chlazení nebo ohřev vzduchu ve 2 trubkovém anebo 4 trubkové provedení. Mohou být navrženy pouze pro činnost s cirkulačním vzduchem místnosti anebo také mohou částečné upravovat (chladit/ohřívat) přiváděný čerstvý vzduch do místnosti.

Pro přesný návrh a výběr vhodného zařízení je možné využít selekční software.
Kompletní katalog produktů 2017
(
Warning: filesize() [function.filesize]: stat failed for Data/Galletti - katalog produktu 2017.pdf in /www/doc/www.sokra.cz/www/galletti2013/box1.php on line 29
0 kB)

ESTRO

Modelová řada ESTRO se skládá z 9 modelů o výkonovém rozsahu 1 až 11 kW. Jednotlivé modely se liší hlavně konstrukčním provedením, viz popis níže. Zařízení mají vysoce efektivní tepelný lamelový výměník a až šesti rychlostní elektrický motor ventilátoru, čímž je zaručena vysoká účinnost, variabilita a nízká hlučnost.

Zobrazit soupis ESTRO jednotek / Skrýt soupis ESTRO jednotek

FLAT

Zařízení FLAT představuje novou generaci Fan-coilů navržených, tak aby splňovali veškeré požadavky na výkon a design ve své kategorii. Jedná se o komfortní kombinaci ventilátorového konvektoru s velmi nízkou hlučností a stylovým designem, který je vhodný jak pro bytové, tak i komerční aplikace. Stylové opláštění bíle barvy (RAL 9010) je vyrobeno z materiálu ABS, který nepodléhá degradaci a vlivu UV záření. Základní konstrukční provedení je horizontální a vertikální, dále se pak tento model děli na dvě provedení pro instalaci:
FLAT L - nástěnný model s opláštěním a vertikálním výstupem vzduchu
FLAT U - Parapetní a podstropní model s opláštěním, včetně výdechové a nasávací mřížky s filtrem

2x1

Moderní konstrukce zařízení 2x1 v sobě kombinuje funkci ventilátorového konvektoru a otopného tělesa s tradičním konvekčním způsobem vytápěním, bez využití ventilátoru jako u běžných konvektorů. Toto kompaktní zařízení se vyznačuje moderním designem, který vhodně doplní jakýkoliv interiér. Při funkci vytápění má zařízení 5 možností proudění vzduchu, včetně super nízkých otáček ventilátoru vč. provozu bez chodu ventilátoru při vyklopení čelních dvířek/ klapky v opláštění, které umožní přirozený průtok vzduchu přes výměník. Tato modelová řada se skládá ze 4 modelů ve výkonovém rozsahu chladicích výkonů od 1,2 do 3,1 kW a topných výkonů do 2,9 do 5,9 kW.

KAIMAN

Při příležitosti stoleté historie společnosti Galletti bylo představeno designové otopné těleso KAIMAN. Jedná se o moderní zařízení, které využívá princip přirozené konvekce vzduchu a díky malému objemu vody v zařízení má rychlou odezvu na změny. Tato modelová řada se skládá ze 4 modelů ve výkonovém rozsahu topných výkonů od 1 do 2 kW. Zařízení je navrženo pro nízkoteplotní soustavu, zejména je vhodné pro kombinaci s tepelným čerpadlem a lze ho vybavit celou řadou volitelného příslušenství.

FM

Vnitřní nástěnné jednotky pro vodní klimatizační systém zejména veřejných budov, obchodů a hotelů. V kombinaci s venkovními jednotkami Galletti jsou jednotky FM náhradou za klasický chladivový split systém. Zařízení je standardně vybaveno infračerveným dálkovým ovládáním s jednoduchým nastavením. Mezi volitelné příslušenství patří zadní panel umožňující montáž třícestného ventilu, který zvyšuje komfort ovládání a přesnější regulaci teploty. Rozsah chladicích výkonů 2,2 až 4,3 kW a topných výkonů 5,2 až 9,7 kW.

IWC

Stropní kazetová jednotka pro vodní klimatizační systém je dostupná v 6 modelech pro 2 trubkový systém a ve 4 modelech pro 4 trubkový systém. Standardní rozměry zařízení 600x600 mm a 900x900 mm umožňují snadnou montáž do kazetového podhledu. Jednotka je vybavena radiální ventilátorem se zpětně zahnutými lopatkami, pro dosažení menší hlučnosti, kondenzátním čerpadlem, nastavitelnými lamelami na výstupu vzduchu, vzduchovým filtrem s jednoduchým způsobem čištění.

GQK

Podlahové ventilátorové konvektory s nuceným vybíjením jsou dostupné ve 3 modelových provedeních pro 2 a 4 trubkový systém o délkách 1250, 2000 a 2750 mm. Podlahový konvektor se skládá ze skříně konvektoru, která je zhotovena z pozinkovaného plechu s povrchovou úpravou černým epoxy-polyesterovým lakem, lamelového výměníku tepla, diametrálního ventilátoru, který může být volitelně vybaven plynulou regulací otáček, a nášlapné rolovací krycí mřížky s eloxovaným povrchem. Podlahový konvektor může být dodatečně dovybaven a díky nízké konstrukční výšce a šroubení Eurokonus lze konvektor snadno a rychle nainstalovat a napojit do topného systému.

PWN

Kanálová jednotka PWN s konstrukční výškou pouhých 240 mm je určena pro vodorovnou montáž do dvojitého stropu s rozvodem VZT potrubí. Modelová řada se skládá z 9 modelů s rozsahem nominálního průtoku vzduchu 400 až 1200 m3/h a externím tlakem cca 60 Pa. Jednotka je standardně vybavena 7 rychlostním ventilátorem, který umožňuje široký rozsah regulovatelnosti průtoku vzduchu. Jednotku je možné vybavit volitelným příslušenstvím, jako je např.: VZT nástavec pro kruhové potrubí, pokojový termostat a další. Dále je možné jednotku napojit na sofistikovaný řídicí systém ERGO.

UTN

Díky speciálnímu konstrukčnímu provedení je kanálovou jednotku UTN možné instalovat jak v horizontální tak ve vertikální poloze. Modelová řada se skládá z 12 modelů s rozsahem nominálního průtoku vzduchu 600 až 3000 m3/h a externím tlakem cca 180 Pa. Vyrábí se ve dvou verzích a to jako pro 2 trubkový tak pro 4 trubkový systém. Jednotku je možné vybavit volitelným příslušenstvím, jako je např.: VZT nástavec pro kruhové potrubí, pokojový termostat a další. Dále je možné jednotku napojit na řídicí systém ERGO.

Home      O společnosti      Software      Reference      Kontakt      E-shop

© Copyright 2013 - Sokra.cz I webdesign E-solution I system Buřič